Андрій Максютов. Вільшанська сила в українському ВДВ.

Андрій служить в лавах Збройних сил України з 1 квітня 2014 року. За офіційними документами приймає участь в АТО з 30 травня 2014 року.

Цей хлопець пройшов всі круги пекла АТО, в тому числі побував у Краматорську, Шахтерську, Саур Могилі. За бій поблизу м. Амвросіївки, 19 травня 2014року, коли 25 Дніпропетровська Повітряно Десантна Бригада 1-й батальон 3-я рота 1-й взвод дали адекватну відсіч нападникам на блокпост, Андрія Максютова нагородили медаллю «За воїнську доблесть». А вільшанському хлопцеві ще тільки 24 роки. Тоді було вбито одного з бойовиків, 17-ох поранено та взято в полон полковника Донецького СБУ, що перейшов на бік сепаратистів.

Медаль Андрій віддав Олегу Скрипці, який на той час відвідував хлопців, а той за допомогою волонтерів передав цей пам’ятний знак матері Андрія, Галині Петрівні Хоружій. 

31 липня 2014 року у м. Шахтерську Андрій втратив паспорт. ДНР-овці не оминули нагоди нанести моральний удар у соц. мережі, опублікувавши оголошення про його смерть. Що вже казати про страшні дебати, які розгорнулися на стіні його сторінки в Вконтакті. 

Слава Богу, це повідомлення було фейкове, та все ж біль і розпач його матері важко навіть і уявити. Однак, правду кажуть в таких випадках: «Значить, буде довго жити!». І треба про це пам’ятати.

Я чим більше дізнаюсь про історію цього хлопця, тим гірший осад зостається на душі. Виявляється, що лише після бою під Амвросіївкою, ТІЛЬКИ ТОДІ хлопцям видали бронежилети, що вже казати про решту бойового спорядження! Крім того, за словами матері Андрія, Галини Петрівни, від вільшанського населення і досі не було надано ніякої допомоги хлопцю, а він уже півроку на Сході. Добре, що допомагають волонтери з Дніпропетровська, Андрій каже, що місцеве населення взагалі там дуже добре до них відноситься. Лише під час третьої хвилі мобілізації, коли близько 20 осіб покинули рідне селище, народ потроху розворушився. І хто його знає, можливо, якби ми всі не спали, а своєчасно звернули свою увагу і зусилля на події Сходу, може б ситуація в Україні не набирала таких різких акцентів. Зрештою, від цих хлопців зараз залежить майбутнє нашої держави.

Джаніта Шах

+1

Коментарі

25.08.2014 21:09
1. Романенко Ярослав +2
Героям Слава ! Надіюсь жителі селища зрозуміють що війна не так далеко і з поваги до таких воінів більше не будуть салютувати тисячі гривень в повітря розпиваючи горілку, а задумаються що можливо та тисяча гривень може допомогти врятувати життя і що можна обмежити себе в гулянках.

08.09.2014 18:41
2. Українка Я  » відповідь до коментаря #1 0

Підтримую на всі 100% !!!yesyesyes


08.09.2014 18:39
3. Українка Я 0

Героям Слава!!! Андрюха,ми пишаємося тобою!!! Чекаємо тебе живим та здоровим!!!


Додавання комментарів доступно лише зареєстрованим користувачам
Інформація
  • Опублікувала: Шах Джаніта
  • Опубліковано 25.08.2014 16:40
  • Перегляди: 1121
  • Коментарі: 3

Теги