Допомога з Вільшани (оновлено)

На даний час 22 жителя Вільшани мобілізовані до Збройних сил України. Наш головний обов’язок – не залишатися байдужими, і допомагати їм всім, чим можемо. Наразі депутати селищної ради проводять збір коштів, відповідальним скарбничим обрали Валерія Кожушка, який має незаперечний авторитет серед земляків. Жителі селища вже зібрали 56 тис 474 грн. Ще 26 тис грн. надало СТОВ «Вільшанка» (директор Олександр Кравець). Для земляків-військовослужбовців було придбано 15 бронежилетів та 21 шолом. На це витратили 40 тис 450 грн.

4 вересня 2014 року була здійснена поїздка до військової частини Новоград-Волинська, де проходять службу 12 наших земляків. Селищний голова Володимир Яровий разом з Сергієм Кравцем та Олександром Колесником передали їм усім від громади захисну амуніцію. Місцева влада також зобов’язалася допомагати сім`ям військовослужбовців – завезти дрова, звільнити від плати за харчування у дитсадку або школі. Спільно з районною владою вирішено виділити субвенцію з місцевого бюджету для харчування дітей військовослужбовців.

Також 4 вересня 2014 року Валерій Кожушко разом із бойовими товаришами-афганцями повезли на Схід ремкомплекти до БТРів, продукти харчування, військову амуніцію.

Сердечне спасибі всім, хто посильно допомагає армії, яка захищає кожного з нас!

0

Коментарі

Коментарі відсутні
Додавання комментарів доступно лише зареєстрованим користувачам
Інформація
  • Опублікувала: Шах Джаніта
  • Опубліковано 06.09.2014 13:33
  • Перегляди: 997

Теги