Допомога з Вільшани

       Дружини і родичі 12 вільшанських військовослужбовців, які зараз знаходяться у військовій частині в Новгород-Волинську (Житомирщина) підтримують своїх хлопців як можуть. На днях було зібрано гуманітарну допомогу у вигляді продуктів харчування і теплого одягу, бо холоди уже не за горами. 26 серпня 2014 року за допомогою Валерія Миколайовича Кожушко вона досягла свого місця призначення.

        Крім того, решту вільшанців, які розсіяні по українським військовим частинам, ніхто не забув. Їм передають необхідні речі як самі родичі, депутат обласної ради Олександр Вікторович Лупашко, так і представники городищенського військкомату. Варто зазначити, що підготовка воєнного спорядження для наших хлопців ще триває, поскільки деякі речі потрібно замовляти з-за кордону. Є надія, що це питання закриється найближчими днями.

       Сьогодні, 27 серпня 2014 року, вільшанські громадські активісти Поєнко В., Шутило С., Шендрик М., готують до відправки гуманітарну допомогу у вигляді продуктів харчування прикордонникам з Оршанця.

       Не може не радувати той факт, що вільшанці об’єднуються заради допомоги українській армії, шкода тільки, що причина єднання так трагічна.

РЕКВІЗИТИ, за якими ви можете перерахувати кошти і допомогти вільшанським військовослужбовцям у закупівлі необхідного спорядження.

Назва організації - КС «Кредит-Союз»
Код ЄДРПОУ - 25204519
Назва банку - «Райффайзен Банк «АВАЛЬ» м.Київ
МФО банку - 380805
р/рахунок - 26509928
Призначення платежу - Поповнення пайового внеску Линника М.К. (Благодійний внесок на  утримання Української армії, на допомогу вільшанським хлопцям) 

0

Коментарі

Коментарі відсутні
Додавання комментарів доступно лише зареєстрованим користувачам
Інформація
  • Опублікувала: Шах Джаніта
  • Опубліковано 27.08.2014 13:07
  • Перегляди: 562

Теги