ЩЕДРОТИ   БЕРЕЗНЯ

Що ж, нарешті весна не лише на календарі, а й на рідній землі. Березень зустрів нас досить прохолодно. Зате активно бурлить творча праця талановитих вільшанців!

У понеділок, 5 березня, за запрошенням сусідів із села Журавка, ми поставили концерт , присвячений Міжнародному жіночому дню. Зустріли нас тепло та привітно, місцевий будинок культури був переповнений. Ми підтвердили, що Вільшана – справжній «Клондайк» талантів! У нашому творчому колективі панувала по-справжньому домашня атмосфера, за що ми дякуємо керівникам.

Уже наступного ранку ми вирушили до Черкас на обласний конкурс декламаторів «Тарасова вершина», присвяченого 204-й річниці від дня народження Т.Г. Шевченка. Представниками від Вільшани були Філіпченко Катерина, Озадовська Юлія та Романенко Владислав. Перед цим більше місяця лідер нашої команди Громадко Надія Григорівна активно готувала читців до цього конкурсу. Для декламації були обрані маловідомі твори Тараса Шевченка, Василя Симоненка та авторські вірші. Приїхавши на місце проведення конкурсу, ми здивувалися – було більше 50 учасників! Членами журі були авторитетні люди: артисти, читці та лідери громадської думки. Усі декламатори представляли свої твори на досить гідному рівні. Коли настала черга наших виступів, ми хвилювалися, як востаннє. На щастя, усе пройшло досить вдало. Згодом наступив час важкого очікування підсумків огляду. Із піднесеним настроєм і, водночас, мурашками по шкірі ми пішли на нагородження переможців конкурсу. До Вільшани ми повернулися з п’ятьма нагородами! Дипломи ІІІ ступеня отримали Романенко Владислав та Озадовська Юлія за декламацію творів Т. Шевченка та В. Симоненка. Дипломами ІІ ступеня були нагороджені Філіпченко Катерина та Громадко Надія за авторські вірші. Та дипломом І ступеня відзначено Громадко Надію за читання твору нашого Кобзаря. Із приємною втомою наш невеличкий колектив повернувся до рідного краю, де не переставав творити, бо наступного дня лунали привітання для рідних землячок!

А от у цю середу, 21 березня, театральні колективи «Первоцвіт» і «Сузір`я» Вільшанського ЦКД, керівником яких є Надія Громадко, захистив звання народного колективу! Цього ж дня зразковим був виступ дитячого хору-супутника з піснею “Острівець любові”(керівник Віктор Громадко). Хочу завершити невеличку розповідь про культурні події Вільшани мудрим висловом : «Людина живе, поки творить». Отже, наші дорогі земляки, спішіть творити, бо творчість – сенс нашого життя!

+1

Автор: Владислав Романенко

Коментарі

Коментарі відсутні
Додавання комментарів доступно лише зареєстрованим користувачам
Інформація
  • Опублікував: Романенко Ярослав
  • Опубліковано 28.03.2018 08:14
  • Перегляди: 655

Теги