Слово про людину,  завдяки якій нова українська школа прямує в майбутнє
Слово про людину,  завдяки якій нова українська школа прямує в майбутнє
Слово про людину,  завдяки якій нова українська школа прямує в майбутнє
Слово про людину,  завдяки якій нова українська школа прямує в майбутнє

Ми всі родом із дитинства, а його найсвітліші спогади пов’язані зі школою… Маленькими схвильованими першокласниками приводять нас на її святий поріг батьки і передають учителям, які, міцно тримаючи нас за руку, ведуть через шкільні роки, підтримують у скрутні моменти і не просто дають знання, а, насамперед, навчають бути людьми: чесними, добрими, співчутливими.

Саме такими йдуть у життя учні Вільшанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Городищенського району Черкаської області, яку справедливо називають «Школою Добра та Творчості».

Ми, педагоги, сприймаємо кожну дитину як особистість, покладаючи надії на те, що виростуть вони здоровими, освіченими, душевно щедрими. Добрі почуття йдуть своїм корінням у дитинство, а людяність, доброта, ласка, доброзичливість народжується в маленьких серцях тоді, коли дитина бачить і відчуває це від оточуючих її людей. Можна впевнено сказати, що діти в повній мірі отримують цей приклад у нашому освітньому закладі. Коли вихованці закінчують школу, з хвилюванням і любов’ю спостерігаємо за їх долями, щиро радіємо їх успіхам і досягненням. Ми зворушені, що вони знову й знову приходять до школи, цікавляться нашими сьогоденними проблемами, допомагають мудрими порадами й підтримують матеріально. Їх багато, але наразі хочемо розповісти про одного з наших колишніх випускників – Коломійця Володимира Васильовича. Хоча «колишній» - це не про нього. Він постійно живе інтересами своєї рідної школи, відставивши безліч власних турбот, приходить на допомогу, саме завдяки його доброчинності приміщення закладу затишні, привітні та гостинні.

Цього року стартувала нова українська школа, для першокласників потрібно було створити відповідний освітній простір. Володимир Васильович, як завжди, не залишив нас наодинці з нашими проблемами. Завдяки його допомозі ми відремонтували й обладнали приміщення, у якому навчаються учні першого класу, відповідно нових Державних стандартів. Поставили на вікна склопакети, зробили капітальний ремонт класної кімнати, закупили мультимедійну дошку та дошку-книгу, проектор та ноутбук, придбали сучасні меблі (стінку, столи, стільці), оформили стенди.

В умовах НУШ це тримає нашу школу на рівні сучасних запитів, відкриває нові можливості для покращення якості освіти підростаючого покоління . А безтурботні першачки щодня радо поспішають до свого класу, тут вони не тільки навчаються, а й розвиваються, граючись новими цікавими іграми.

Колись В.Сухомлинський висловив мудру думку про те, що «праця не тільки там, де людина сіє хліб або садить дерево. Найбільш тонка, найбільш складна праця, коли людина приходить до людини, бачить у її очах, читає "поміж рядків" її поклик про допомогу. Ця праця є вищою мірою людського духу". Саме такою Людиною є депутат Черкаської облради Коломієць Володимир Васильович. У народі кажуть, що добра людина - це щаслива людина. І доброта обов'язково повертається до того, хто її віддає.

У сьогоднішні непрості часи колектив Вільшанської ЗОШ І-ІІІ ступенів упевненіше стоїть на ногах, коли поряд є надійні друзі й безкорисливі помічники. Адже школа була, є і буде в житті кожного.

Нехай вам, Володимире Васильовичу, Бог посилає своє благословіння на ваші добрі діла ! Здоров’я Вам, злагоди, душевного спокою та достатку.

0

Автор: Педагогічний колектив Вільшанської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Коментарі

Коментарі відсутні
Додавання комментарів доступно лише зареєстрованим користувачам
Інформація
  • Опублікував: Романенко Ярослав
  • Опубліковано 13.12.2018 11:56
  • Перегляди: 541

Теги