"Веєрне" відключення світла дісталося вже до Черкащини

Сьогодні зранку на вільшанців чекав неприємний "сюрприз" - відсутність електроенергії у домівках. Ні чаю попити, ні пошту перевірити. Спочатку була думка, що, може, то є наслідки негоди, яка і досі лютує за вікном, однак, проблеми виявилися більш прозаїчні.

Ми вже раніше писали про можливе тимчасове виключення світла в зв'язку з економією палива. Детальніше можете ознайомитися тут Можливе тимчасове відключення світла

Вчора, 23 вересня, відключення світла вже розпочалися і в нашому обласному центрі м. Черкаси. Як повідомило сьогодні про це ПАТ "Черкасиобленерго" на своєму сайті: 

"Згідно листа Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 11 вересня 2014 року за № 01/32-1853 з метою запобігання порушення режиму роботи об’єднаної енергетичної системи України, ДП «НЕК УКРЕНЕРГО» та енергопостачальним компаніям у повному обсязі необхідно виконувати всі заходи щодо зниження споживання електричної енергії та потужності.

Графіки відключень складені і застосовуються у відповідності до вимог Інструкції про складання та застосування графіків обмеження та аварійного відключення споживачів та протиаварійних систем зниження електропостачання (зареєстровано у Міністерстві юстиції України 19 лютого 2007 року № 151/13 /417).

23 вересня 2014 року об 11:30 у товаристві по команді чергового диспетчера Центральної енергосистеми України застосовані графіки аварійного відключення на величину 24,3 мегаватта.

Закінчення графіків відключень відбулося також по команді Центральної енергетичної системи України, 23 вересня 2014 року о 16:58.

Директор технічний ПАТ «Черкасиобленерго» Гончаренко А.О."

Джерело - http://cherkasyoblenergo.com/novyny

Відомо, що відключали не тільки Черкаси, а й інші міста України. Однак, основна проблема полягає в тому, що ми ніяк не можемо підготуватися до цього, поскільки команду відключення від головного диспетчера з Києва потрібно виконувати відразу ж протягом 10 хвилин. Відключення світла буде проводитися не довше, ніж на дві години. Самий же графік відключень поки що ніхто повідомити  не може. Сподіваємось,  скоро ситуація проясниться. Слідкуйте за нашими новинами.

0

Коментарі

Коментарі відсутні
Додавання комментарів доступно лише зареєстрованим користувачам
Інформація
  • Опублікувала: Шах Джаніта
  • Опубліковано 24.09.2014 18:03
  • Перегляди: 836

Теги