Волонтери Вільшани інформують

15 серпня 2014 року в приміщенні Вільшанського селищного Будинку Культури відбулися збори громади селища з питань, які пов`язані з мобілізацією чоловіків до лав Збройних сил України. На збори були запрошені: громада селища, депутат обласної ради Олександр Вікторович Лупашко, представник районного військомату, депутат районної ради Валерій Козюра, приватний підприємець, депутат районної ради Валерій Кожушко та селищний голова Володимир Михайлович Яровий.
Проблемні питання, розглянені на зібранні:
1. З чим пов`язана масовість призову чоловіків з селища.
2. За якими критеріями відбирають призовників: вік, військова
спеціальність.
3. Недолугість та непрофесійність медичних працівників в
комісії при медичному огляді призовників.
4. Чому відсутні повістки безпосередньо від районного
військомату, а все повідомлялося через селищну раду.
5. Термін та умови призову до Збройних сил .
6. Надання матеріальної допомоги призовникам нашого
селища для придбання бронежилетів та касок.
На зборах виступили: селищний голова та представники району.

ПОВІДОМЛЯЄМО, що станом на 19.08.2014 року жителями селища вже зібрано 19 тисяч 240 гривень. З цих грошей придбано бронежилет та каску для одного з призовників Шевченко Євгену Петровичу на суму 6 тисяч 90 грн. Всього по Вільшані призвано 21 особу, з яких четверо вже забезпечені бронежилетами і касками.Кошти збирає касир-рахівник селищної ради

Висловлюємо велику вдячність депутату обласної ради Лупашко О.В., який з перших днів мобілізації надає матеріальну допомогу. Олександр Вікторович за власні кошти закупляє бронежилети та каски для призовників району. Особливу подяку жителі селища висловлюють нашому односельцю Кожушко В.М. за те, що він один з перших відгукнувся на прохання рідних мобілізованих вільшанців, і по сьогоднішній день опікується їхніми проблемами. Валерій Миколайович за власні кошти придбав 56 комплектів військової форми.
Хочеться подякувати всім жителям нашого селища, всім, хто небайдужий і не стоїть осторонь від сьогоднішніх проблем, за допомогу у зборі продуктів харчування та активному зборі коштів.

 

Волонтерська група селища Вільшана.

+1

Коментарі

Коментарі відсутні
Додавання комментарів доступно лише зареєстрованим користувачам
Інформація
  • Опублікувала: Шах Джаніта
  • Опубліковано 19.08.2014 21:42
  • Перегляди: 660

Теги