КІНА НЕ БУДЕ?!?!

І хоч на світі сторони чотири,
я тут живу, бо я цей край люблю.
І не боюсь донощика в трактирі,
бо все кажу у вічі королю!

Л. Костенко

 

КІНА НЕ БУДЕ?!?!

  Шановні односельчани, в черговий раз давав собі слово «зав´язати» зі своєю громадською діяльністю по тій причині що занадто багато проблем вона приносить моїм рідним та близьким людям. Намагався якось відсторонитися від цих подій, дового не наважувався переглянути запис останньої сесії та виконавчого комітету новоствореної Вільшанської ОТГ. Хоча люди про це дуже багато говорили. І таки не втримався від спокуси. Сказати що побачене мене «вразило» - нічого не сказати. Я не хочу зачіпати всі теми, що піднімалися на цих засіданнях. Зрозуміло що ОТГ – це справа нова і потрібен час для вирішення проблем. Але резонансним питанням у цьому світлі стала проблема відеозйомки сесії та й ,взагалі, прийнятий регламент, яким фактично перекреслилися всі демократичні починання, які мали місце в нашій рідній Вільшані за останні роки.  Цей матеріал - дань поваги та спроба захистити людей, яким не байдуже майбутнє нашого селища.

  Сайт «Вільшана – Наша Батьківщина» з´явився у 2015 році. Спочатку він не мав ще нинішньої «популярності» ні серед звичайних громадян, ні серед наших можновладців. Особисто я дуже зрадів що такий засіб поширення інформації з´явився в нашому селищі. І головне, з´явилися люди, яким не байдуже в якій країні, в якому селищі ми будемо жити завтра. А людиною, яка розпочала всю цю справу і була певним «локомотивом», який залучав у своє починання все більше й більше людей  був Ярослав. Всі, кому це було цікаво, пам´ятають як вперше почали проводитись зйомки сесій селищної ради, виконкому, різних заходів, що проводилися у нашому селищі, футбольних матчів тощо. Спочатку на мобільний телефон. Ці записи оприлюднювалися на сайті, де кожен охочий міг ознайомитися із громадським, культурним, спортивним життям селища. І цікавилися цими записами не лише Вільшанці, а й люди, що давно не проживають у рідному селищі, але й досі вважають себе Вільшанцями. При чому все це робилося на власній апаратурі, власним коштом, у власний час. Тому що людина хотіла щось змінити у своїй країні, намагалася залучити людей до життя селища, прагнула того, щоб спільнота всеж таки стала громадою. І це все поступово почало давати свої сходи. Цією ж громадою, наголошую саме громадою, а не Вільшанською с/р, було ініційовано збір коштів - спочатку на нову сучасну цифрову відеокамеру, потім на штатив, на обслуговування сайту. На останньому засіданні виконкому головою було озвучено інформацію що гроші на камеру було виділено селищною радою. І цю інформацію підтвердив «нібито депутат минулого скликання». Так от, якщо «цей в минулому депутат» не поклав на цю добру справу жодної копійки, то це не означає що всі інші теж стояли осторонь. Шановні односельчани, просто ще раз перегляньту цей звіт про те звідки взялися кошти на цю камеру. ОЗНАЙОМИТИСЬ ІЗ ЗВІТОМ. Принагідно слід відмітити що кошти бюджету – це теж кошти громади. Завдяки цим записам люди почали розуміти що і як робиться у нашому селищі. З допомогою цих записів нам не раз вдавалося виявляти факти, коли на сесії депутати голосували за одну інформацію, а в рішеннях оприлюднювалася зовсім інша. Інколи ми намагалися коментувати подібні випадки, для того щоб хоч якось «розбудити» депутататів. І ,хоча, багато людей називало це «брудними коментарями», потроху вдавалося розбудити у нашій спільноті громадянське суспільство. Тим більше ми не намагалися надавати жодного голослівного «брудного коментаря». Кожен свій висновок, коментар, твердження ми намагалися підкріплювати відповідними документами, фотографіями, цифрами, розрахунками. І жодної неперевіреної інформації ми не надали. Звичайно це дуже не подобалося «правлячій верхівці» нашого селища. Особливо там, де вдавалося виявити випадки протизаконної діяльності. І ставало зрозуміло що  відеозйомка, вірніше її прилюднення, стало неабияким стримуючим фактором у спробах зробити «щось не те». Але разом з тим вона стала  «кісткою в горлі» нашим очільникам. Ну поки що вдавалося відбиватися...

  Але, як Ви всі знаєте, нещодавно було створено Вільшанську ОТГ. Але Вільшана все одно залишилася для нас рідним селом, і небайдужі люди не дивлячись ні на що вирішили не припиняти свою громадську діяльність, приносячи користь людям. Але виявилося, що зі створенням ОТГ до керівних органів теж прийшли нові люди, а «старі» відчули ще більший «азарт влади», відчувши що спину тепер вже немає. І, ось, вже на другому засіданні виконкому, виявилося що це починання активістів виявилося під загрозою. Я вже говорив що й раніше були спроби заборонити зйомку сесій, але ніколи ще вони не мали такого відвертого та цинічного характеру. І дуже прикро що така добра та обнадійлива подія, як створення ОТГ починається саме із відвертого та цинічного беззаконня. І ,на жаль, це поки що єдиний здобуток новоствореної ОТГ. Зрозуміло що подібна справа потребує часу, але якщо починати саме з цього, то ми ризикуємо що це так і залишиться  єдиним успіхом.

  Що ж відбулося? Все почалося з прийняття відповідного Регламенту на засіданні виконавчого комітету. Селищним головою окремо було піднято питання «упорядкування відеозйомки». Ознайомтеся будь-ласка із цим окремим фрагментом.

Дуже не хочу, і по-життю не намагаюся нікого ображати. Але, інколи, змовчати просто не виходить. Тим більше не хочу переходити на особистості. Але, особливо вразила позиція голови районної ради Панчишина М.В., тобто людини, яка де-факто повинна була б зразком та гарантом у дотриманні законів України. Натомість, на цьому відео ми бачимо повне ігнорування законів, та що дуже прикро, зверхнє ставлення до людей. Я розумію, що Василь Петрович Заболотній, не депутат, не чиновник, не «бізнесмен» , якого потрібно поважати «по рангу служби». Але це чесна і порядна людина, яку я поважаю особисто. Яка чимало зробила для свого рідного селища загалом і для багатьох людей зокрема. Це наш земляк, що народився і виріс у рідному селищі, небайдужа і смілива людина. Тому що саме в нього не забракло мужності прийти з камерою на ці засідання, хоча він знав на що ризикує «нарватися». І, моя думка, що жодна посада чи чиновній сан не дає права привселюдно ображати мого земляка. Прислухайтеся шановні односельчани до думки старости с. Петрики Заболотньої Н.П.. Після цього виступу особисто я гордий від того, що маю таких земляків. Тому що ця людина говорила дуже правильні речі. А й дійсно, що ж це буде за громада така, коли люди будуть окремо, а влада окремо. Потім було вже засідання сесії, на якому  теж точилася дискусія стосовно цього питання. Після дебатів було прийнято відповідний Регламент, у якому було прописано пункти, які регулюють відеозйомку. І таких нарахувалося аж шість. Для порівняння ст. 67  «Дострокове припинення повноважень селищного голови» скаладається лише з одного п. 1. «Повноваження Вільшанського селищного голови достроково припиняються у випадках, передбачених законодавством України». Очевидно, що це питання для укладачів Регламенту є менш важливим ніж питання заборони відеозйомки. Тобто, питання «заборони» повинно регулюватися Регламентом, а питання дострокового припинення повноважень голови (для прикладу) – чинним законодавством???

  Давайте спробуємо розібратися у тому, за що ж проголосували депутати та в законності підстав прийняття подібного рішення. Оскільки під час голосування жоден із депутатів, крім голови, не мав на руках проекту даного Регламенту, депутати фактично не могли знати за що вони голосують, що вже є першим і дуже значним порушенням. Уважно прослухавши ту частину запису сесії, що відноситься до цього питання, я зрозумів, що порядок проведення відеозйомки виглядатиме слідуючим чином. У сесійній залі буде встановлено відповідна система (не безкоштовно звичайно), яка буде проводити записи. Відповідний запис буде зберігатися у секретаря. І кожен охочий, прийшовши до Ради, зможе ознайомитися із  записом засідання. Не знаю як Ви, а я вже уявляю собі чергу із громадян, яка вишикувалася в очікуванні ознайомитися із записом сесії Вільшанської селищної ради. Виглядає не надто переконливо, чи не правда? Адже багато людей, які переглядають ці записи, в царині володіння комп´ютерною технікою спроможні лише на те, щоб попрохати когось з рідних ввімкнути їм відповідне відео. Навіщо ж їх позбавляти такої можливості? На сайті громади будуть виставлятися лише ті фрагменти, які селищний голова вважатиме за потрібне??? І то лише за погодженням із відповідною комісією. Це все більше й більше нагадує «совок» і «темники». Ось те, що стосується озвученого.

  Навчені гірким досвідом ми вирішили звернутися і до «написаного». Регламент вже оприлюднено на відповідному сайті ОТГ. До речі, не дивлячись на всі звинувачення селищного голови, Ярослав опублікував і посилання на цей сайт, і новину про те що він з´явився. Ми не будемо виставляти весь Регламент, охочі можуть ознайомитися із ним у вільному доступі, але декілька сторінок надаємо Вашій увазі.

  Шановні односельчани, я попрошу звернути Вас увагу на деякі пункти. По-перше, це п.1,2 ст.4. Так п.1 гласить: «Засідання ради, постійних та інших комісій є відкритими і гласними». На перший погляд ніби правильна і демократична норма, але чим же вона забезпечується?  А забезпечується вона зокрема пп.4 п.1 ст.4: розміщенням (за наявності організаційної та/або технічної можливості) актів ради та її посадових осіб на офіційних веб-ресурсах ради (сторінках у мережі Інтернет). Далі читаємо п.1 ст.76 «Запис зсідання»: «За наявності технічної можливості проводиться аудіо- або відеофіксація пленарного засідання ради». Тобто, жодного слова про оприлюднення записів на загал мови не ведеться. Як же регулюється в даному документі питання ознайомлення з цими записами, про яке говорив селищний голова. Цьому в Регламенті присвячено п.6 ст.77, який гласить: «Записи та протоколи засідань ради надаються депутатам ради для ознайомлення за їх зверненням». Тобто, згідно із Регламентом запис сесії зможуть отримати лише селищні депутати. Отримання даних записів звичайними громадянами навіть не передбачено. Також прошу звернути Вашу увагу на п.3 ст. 4 , в якому передбачено проведення сесій в «режимі закритого засідання». Декілька разів передивився цей Регламент, але жодного визначення подібного поняття не знайшов. Тим більше що місцеві Ради на сьогодні не мають жодних законних підстав для проведення будь-яких «закритих засідань». Лишається тільки повторити запитання пані Заболотньої Н.П. до голови, задане під час засідання виконкому: «Ми що збираємося розглядати військові таємниці?». А й справді, селищному голові є що приховувати від людей? Тим паче, подібне положення було внесено до Регламенту.

  Але, справа навіть не і відповідності «озвученого» і «написаного». Питання в тому, що жодних законних підстав ні обмежувати присутність громадян, ні їх право на отримання інформації (в нашому випадку на проведення та оприлюднення відеозйомки) немає. Ви можете передивитися весь Інтернет, запитати у знайомих юристів – всі ці джерела Вам підтвердять – подібні дії чиновників є протизаконними. Вкотре надаємо законодавче обгрунтування даного питання:

Ст. 34 КУ гласить «Кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань. Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір.»

Ст. 3 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» гласить:

1. Право на доступ до публічної інформації гарантується:

4) доступом до засідань колегіальних суб'єктів владних повноважень, крім випадків, передбачених законодавством;

Ст. 7 «Охорона права на інформацію» ЗУ «Про інформацію» гласить:  
1. Право на інформацію охороняється законом. Держава гарантує  всім  суб'єктам  інформаційних  відносин  рівні права і можливості доступу до інформації.
 2. Ніхто не може обмежувати  права  особи  у  виборі  форм  і джерел  одержання інформації,  за винятком випадків,  передбачених  законом.

Ч. 17 ст. 46 ЗУ «Про місцеве самоврядування» гласить:» Сесії ради проводяться гласно із забезпеченням права кожного бути присутнім на них, крім випадків, передбачених законодавством. Порядок доступу до засідань визначається радою відповідно до закону. Протоколи сесії ради є відкритими та оприлюднюються і надаються на запит відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації"
Згідно з всім вищевказаним можна зробити висновок : відкриті фото- та відеозйомка у громадських та публічних місцях є абсолютно законною і для них не потрібна письмова згода громадян. Кожен громадянин має право бути присутнім та право проводити зйомку на публічних заходах, до яких зокрема належить і сесія ради, і виконком, і планово-бюджетна комісія (ч. 17 ст. 46 ЗУ «Про місцеве самоврядування»). Ті члени виконкому, які ну дуже не хочуть публічності у своїх діях, можуть спиратися у своїх запереченнях лише на п. 1 ст. 307 ЦКУ, яка гласить: «Фізична особа може бути знята на фото-, кіно-, теле- чи відеоплівку лише за її згодою. Згода особи на знімання її на фото-, кіно-, теле- чи відеоплівку припускається, якщо зйомки проводяться відкрито на вулиці, на зборах, конференціях, мітингах та інших заходах публічного характеру». Так от, ця стаття має відношення лише до ФІЗИЧНИХ ОСІБ. Тобто стаття цього закону захищає права не ПОСАДОВЦЯ, а фізичної особи. Селищний голова говорив що зйомка сесії це все одно що прийти в кабінет лікаря. Ні Володимир Михайлович, ви переплутали «грішне з праведним». Людина має цілковите і законне право заборонити знімати себе за станком, за прилавком магазину, за учительським столом, але коли ці люди  переступають поріг зали засідань чи то ради, чи то виконкому, вони автоматично набувають статусу посадовця, піблічної особи. І їх обов´язком є не перешкоджати, а саме захищати право людей на доступ до інформації. Тобто, ці люди, коли обиралися в депутати вже давали згоду на те щоб стати публічними людьми.

  Декілька слів хотілося б сказати щодо спроби викривити у запропонованому Регламенті поняття «акредитації» та спроби фактичного заснування дозвільного механізму доступу до засідань Ради. Поняття «акредитації» у ст.26 ЗУ «Про інформацію» визначається так:

     суб'єкт владних повноважень може здійснювати акредитацію журналістів,    працівників ЗМІ, з метою створення сприятливих умов для здійснення ними своєї професійної діяльності (мова йде не про дозвільну систему допуску чи недопуску журналістів, а про роботу в рамках сприянню співпраці);

Тобто, мова йде не про можливість заборони, а про те, що «акредитація» забезпечує журналістам додаткові можливості у сприянні їх роботі, а саме можливості брати інтерв´ю, завчасне сповіщення про місце та час проведення публічних заходів, створення відповідних умов тощо). А от спроба селищного голови трактувати це, як дозвільну систему, порушує всі можливі норми чинного законодавства, а саме ЗУ «Про інформацію», «Про доступ до публічної інформації», «Про місцеве самоврядування» з відповідними положеннями яких Ви могли ознайомитися вище.

 І те, що Ви читаєте, це не «брудний коментар», а чітка аргументована позиція, підтверджена статтями та пунктами Законів України. Натомість, на засіданнях сесії чи виконкому Ви, шановні односельчани, почули хоча б одне посилання на якусь норму закону?. Все що вдалося почути мені, це: «А Ви читали коментарі під тими записами?», і «Це вимоги часу». Ось і вся аргументація. Хотілося б декілька слів сказати стосовно першого «аргументу». Повторюю, ми не надавали жодного голослівного коментаря стосовно будь-чого чи будь-кого. Наскільки я зрозумів, ці слова пана Панчишина М.В. були адресовані на нашу адресу стосовно останнього нашого матеріалу, що стосувався сумнозвісного пам´ятника. Ми не хочемо і не будемо знову демонструвати фото із цього святого місця, тим більше що без розпачу дивитися на це все неможливо. І нам ,на відміні від наших можновладців,  просто соромно перед людьми, що лежать у цій могилі.  Ми не полишимо цю справу в будь-якому випадку. Але хочу нагадати нашим очільникам, що скоро мине рік з дня нашого зібрання біля цього пам´ятника, на якому всіма вами було дано обіцянку «розрулити» це питання до дня Перемоги. І що??? Незабаром минає вже два роки. І лише нашими зусиллями вдалося хоч трохи зрушити цю справу з місця. Яких же коментарів ви після цього чекали??? Найкращий спосіб запобігти таким коментарям – не заборона зйомки і приховування інформації, а порядне і чесне служіння людям. Тобто, для подібних коментарів просто не потрібно давати приводів. Наскільки я знаю, заборона на «подібні коментарі, лайки та репости» існує лише в деяких авторитарних державах. Але ж ми, на щастя, проживаємо не в мордорі, і не в країнах третього світу, а в вільній демократичній державі. Але наш як район в цілому, так і громада зокрема, судячи з усього ризикуємо поповнити список цих країн завдяки людям, яким дуже не подобаються подібні коментарі.

  Декілька слів хотілося б присвятити самому Регламенту, в питанні відкритості засідань Ради. На засіданні виконавчого комітету одним з його членів було задано питання стосовно доступу звичайних громадян на засідання Ради. Послухайте, будь-ласка, відповідь на це питання селищного голови:

А тепер порівняйте його із тим, що прописано в Регламенті, а саме п.4 ст.4 : «На засіданнях ради можуть бути присутніми громадяни на визначених для них місцях і за попереднім записом, який веде уповноважена особа (як правило, секретар ради). Заявки на запис подаються до закінчення робочого дня, що передує пленарному засіданню. Кількість присутніх обмежується наявною кількістю сидячих місць у відповідному секторі сесійного залу». Тобто, попередній запис передбачений саме для перебування на сесії, а не для виступу?????  Хоча, як Ви пам´ятаєте, на минулих сесіях було передбачено право виступу громадян за попереднім записом та дозволом Ради. На жаль, у даному документі звичайним громадянам таких гарантій не надано. Але ЗУ «Про місцеве самоврядування» дає можливість місцевій Раді  встановити лише процедуру відвідування, зокрема правила поведінки, спосіб отримання слова тощо і не може обмежити право громадян відвідувати засідання, обмежити місцями, реєстрацією тощо. Більше того, повторюся, але громадяни мають право не тільки вільно відвідувати засідання, а й записувати все, що відбувається навколо. Ось такий от Регламент, з усіма його правами та свободами. Оскільки за останні роки неодноразово доводилося спілкуватися з селищним головою на подібні теми, ризикну передбачити що цей матеріал він охарактеризує «як чіпляння до слів». Але це не просто слова, це дуже важливі слова, від яких залежить майбутнього нашого селища та громади в цілому.

  У медійному просторі існує міжнародна організація «Репортери без кордонів», яка щороку складає та оприлюднює список найбільших ворогів свободи преси у світі. Якби подібний список складався у Городищенському районі, я б вже зараз з впевненістю міг сказати, хто міг би його очолити. Принаймні перші два місця з великою перевагою утримували б за собою пан Панчишин М.В. та пан Яровий В.М. І знаєте, я не здивуюся коли наступним пунктом Регламенту, який внесуть ці люди, буде кримінальна відповідальність за «брудні» коментарі в Інтернеті, що стосуються цих двох панів. Якщо вже брати приклад з московії, то вже  у всьому. Але чому б нам не брати приклад із тієї ж самої успішної Грузії, де в кожного чиновника в кабінеті стоїть веб-камера, і кожен може подивитися чим ця людина займається на своєму робочому місці.  Що ж спонукає наших чиновників мати саме таку позицію відносно цього питання? – Мабуть, є що приховувати. Інших причин я просто не бачу. Я не раз говорив що основним викликом створення ОТГ – є збереження земель відповідних громад. Тому що єдине багатство, яке неможливо забрати і вивезти, - це наші родючі землі. І настає час, коли ці питання почнуть підніматися на сесіях. Дуже хочу помилятися, але чи не з цим пов´язані ці питання «упорядкування відеозйомки».

  Ми спробували аргументовано донести свою позицію відносно цього питання. Я не маю особливої надії що наші очільники, про яких ми писали у своєму матеріалі, зуміють втамувати свої владні амбіції і прислухаються до здорового глузду. Хоча, якщо вони це зроблять, я перший подякую їм за це. Але я маю надію на депутатський склад, який зуміє виправить свої помилки і внесе відповідні зміни до Регламенту. Наша пропозиція за аналогією із ст. 67  «Дострокове припинення повноважень селищного голови» відповідний пункт прописати в такій редакції: « Питання проведення відеозйомки та оприлюднення відповідної інформації регулюється відповідно до чинного законодавства України». І раз, і назавжди закрити це питання, дозволивши вільний доступ усіх громадян як до присутності на засіданнях Ради, так і вільну відеозйомку.  На нашу думку це було б правильно, і справедливо. Теж саме потрібно зробити і відносно поняття «закритого засідання». Тим самим забезпечивши прозорість та відкритість у роботі селищної Ради. Зробити це потрібно для того, щоб та сама звичайна чи то Вільшанська, чи то Воронівська старенька бабуся могла попрохати когось зі своїх рідних «включити її кіно про сесію», подивитися і порадіти за те в якій вільній країні ми живемо, та які чесні і порядні люди зібралися в тій Раді...

 

 

 

 

     P.S. Коли написання цього матеріалу вже майже підходило до кінця, я чомусь звернув свою увагу на дату прийняття цього Регламенту. 17 січня. І сама собою виникла аналогія ще з однією дуже сумною датою в історії нашої країни. Так, це 16 січня 2014 року і сумнозвісні «диктаторські закони 16 січня Ківалова та Колісніченка». Чим це закінчилося всі ми добре знаємо. Так невже ми дозволимо повернення тих часів у нашій рідній Вільшані? Поживемо – побчимо...  

0

Автор: Фідель, він же Кривошея О.М. (для тих хто не знає)        

Коментарі

12.02.2019 16:02
1. Миколаєнко Микола Миколайович 0

На підставі Угоди Користувача пункт 5.2 коментар видалено через порушення пунктів 4.2, 4.4, 4.5.


12.02.2019 16:23
2. Романенко Ярослав  » відповідь до коментаря #1 0

Рекомендую в противагу матеріалам які не схвалюєте - написати свій текст з іншою точкою зору. 


12.02.2019 17:56
3. Миколаєнко Микола Миколайович 0

А чого ж теронув????Правдонька шпигонула у вічі?Га МІгель?


12.02.2019 18:01
4. Романенко Ярослав  » відповідь до коментаря #3 0

Причину вказано в коментарі що видалено. 


12.02.2019 17:56
5. Миколаєнко Микола Миколайович 0

Народ!Знайте всі !Вони видаляють коментарі,які їм не вигідні.!!!!!


12.02.2019 18:04
6. Романенко Ярослав  » відповідь до коментаря #5 0

Шановний, реєструючись на сайті, Ви погодились на угоду (без неї не можна зареструватись). Дії адміністрації і Ваші порушення вказані в відповідних пунктах. Можете видалити свій профайл і далі жити спокійно.


12.02.2019 17:59
7. Миколаєнко Микола Миколайович 0

А ти мігель забувся звідки грошики на відеокамеру взялись?Нагадати?То я можу.Тільки вже не на оцій сторінці,а в іншому місці.

Ти б її відніс в БК,та нехай би б вона там і жила,а не в тебе вдома.Вона НЕ ТВОЯ власність!

 


12.02.2019 18:07
8. Романенко Ярослав  » відповідь до коментаря #7 0

Олег не має відношення до камери. Вона знаходиться у мене (Ярослав Романенко). Контакти для звязку можете взяти на цьому сайті. Громада селища інфої думки , можете ознайомитись з коментарями в FB де люди відкрито, публічно вислювлюють свої думки на загал не ховаючись. 


12.02.2019 18:15
9. Миколаєнко Микола Миколайович  » відповідь до коментаря #8 0

А чому вона в тебе?Вона повинна бути в громади,а не в тебе під подушкою!


12.02.2019 18:16
10. Романенко Ярослав  » відповідь до коментаря #9 0

Буде так як вирішить громада. Кому конкретно я маю її передати? 


12.02.2019 18:17
11. Миколаєнко Микола Миколайович  » відповідь до коментаря #9 0

А гурт людей10-12 чоловік-то може для тебе й громада,більш за все група таких самих неврівноважених.


12.02.2019 18:21
12. Романенко Ярослав  » відповідь до коментаря #11 0

Дякую за оцінку психологічного здоров"я, але якось без Вашої допомоги розберусь. Право на "вказування" що мені робити мають люди що долучились до збору коштів. До яких Ви певно не маєте відношення. 


12.02.2019 18:23
13. Миколаєнко Микола Миколайович  » відповідь до коментаря #12 0

Які люди?Шо ти мелеш?Шо Зойка штуку виділила?Це ти маєш на увазі?Кошти ти сам знаєш де взялися на придбання.Не нада тут вилять.

 


12.02.2019 18:26
14. Романенко Ярослав  » відповідь до коментаря #13 0

Я знаю де кошти взялись, прошу і Вас ознайомитись 


12.02.2019 18:22
15. Миколаєнко Микола Миколайович  » відповідь до коментаря #11 0

Та шо там вирішувати!Просто віднеси в с/раду,й скажи-я вже нагулявся!Ти думаєш що ніхто не знає,як ти вирізав невигідні для вашої "ініціативної групи"сюжети із сесій?Все знаємо.А хто не знає-розповімо!Всі відео однобокі.Тільки на користь вашої трухлявої групи.Ні одного нормального сюжета про село,ні відеонарису,ні фото.Одна гадость.Це не тільки моя думка.


12.02.2019 18:25
16. Романенко Ярослав  » відповідь до коментаря #15 0

Ви певно помилились порталом. Відео не редагується, навіть Ваші депутати просили дещо вирізати на що отримали відмову. Якщо ж Ви не стежите в соціальних мережах за спільнотою Вільшани то не стверджуйте, що не публікується інформація різного гатунку. Можете допомогти в створенні сюжетів, нарисів та іншого контенту що не містить в собі політики і "гадості". 


12.02.2019 18:02
17. Миколаєнко Микола Миколайович 0

Ну шо-немає чим крить?Козир закінчився?

 


12.02.2019 18:04
18. Романенко Ярослав  » відповідь до коментаря #17 0

Ще одне повідомлення яке буде розцінено як спам - відправляєтесь в бан. 


12.02.2019 18:09
19. Миколаєнко Микола Миколайович 0

Та пох.Хоч забанюй,хоч що хоч те й роби.Я вам устрою веселу житуху.Поспливаєте як гівно на воді із вашими поплічниками.Трошки почекайте.Вже не довго залишилось.


12.02.2019 18:28
20. Миколаєнко Микола Миколайович 0

Олєжці показував?Дуже розстроївся?Нічо.Крепіться!!!


12.02.2019 18:29
21. Миколаєнко Микола Миколайович 0

Чули б ви,що провас народ теліпає!Капец!


12.02.2019 18:31
22. Романенко Ярослав  » відповідь до коментаря #21 0

Допоможіть отримати обєктивну картину що про "нас" говорять люди. Буду дуже вдячний. Може й справді займаюсь не потрібними справами. 


12.02.2019 18:37
23. Миколаєнко Микола Миколайович 0

Та там сплошний неформат...Правильно й кажеш,-займаєшся не потрібними справами,точно!Ніхто ж всерйоз вашу компанію не сприймає.Знайте про це.А ті,що посміхаються,й тягнуть руки-то лицедії...в масках.З вами всі балакають із дулею в кармані.Шоб знав!І у ваш так званий патріотизм не вірить ніхто!!!!Можливо тільки ваша організація.


12.02.2019 18:38
24. Романенко Ярослав  » відповідь до коментаря #23 0

Яка "наша" організація? 


12.02.2019 18:43
25. Миколаєнко Микола Миколайович 0

Орг.Ініціативна Група,чи як вона правильно наз.Сам знаєш про що я!А себе й свою сім"ю не став в дурацьке положення,бо дуже смішно виглядиш на фоні оцієї мікрополітичної фантазії....


12.02.2019 18:49
26. Романенко Ярослав  » відповідь до коментаря #25 0

Про сімю це Ви згадуєте а не я. Про яку ініціативну організацію йдеться мова? Все що робиться це на громадських засадах без жодного юридичного статусу. 
Якщо так піклуєтесь про моє становище, то можете просто перестати писати на сайті, видалити всі згадкиі вибрані що стосуються діяльності порталу. Або ж долучитись і конструктивно надавати своє бачення на публіку. 


12.02.2019 19:47
27. Миколаєнко Микола Миколайович 0

Ніііі котики мої!Це тільки розминка.Там буде весело,де ваші руки недотягнуться до редагування,й видалення.Потім відчуєте всю насолоду.Це ви тут герої.150 одиниць народу,й повне право на цензуру.Я побачу,як ви завиєте трошки пізніше.Як буде розсипатись так звана громадська організація на чолі із вашим лідером.Ато розходились!Спинити не можна!Всі мовчать,як води в рот понабирали!Бо мігелеві й фіделеві не можна дорогу переходити!


12.02.2019 20:00
28. Романенко Ярослав  » відповідь до коментаря #27 0

Який лідер? Видно що Ви не місцевий, і номенклатура спілкування у Вас з 90-х, на конструктив не бажаєте перейти. Подальше спілкування немає сенсу.


12.02.2019 19:50
29. Миколаєнко Микола Миколайович 0

І б-ласка не роби з мене ідіота.Я був на всих сесіях.Бачив,що відбувалось,і бачив змонтоване тобою кіно.Так,що нефіг розказувать!Сам прекрасно знаєш.Будеш потім виправдовуватись,що не різав,після деяких моїх подальших кроків.


12.02.2019 19:57
30. Романенко Ярослав  » відповідь до коментаря #29 0

Надайте інфо де саме був монтаж (крім випадків де технічна особилвість заміна живлення на 10-30 сек), приховувати мені немає чого.

До чого Ваші погрози? Хочете щось сказати говоріть. 

 


13.02.2019 07:39
31. Миколаєнко Микола Миколайович  » відповідь до коментаря #30 0

Нагадую.Де поділись перепалки гл.буха (коханої людини кривошиї) із депутатами,та головою с/ради?Шо скажеш?Батарейки міняв?


13.02.2019 07:44
32. Миколаєнко Микола Миколайович  » відповідь до коментаря #31 0

На прибиранні обеліску-висвітлена тілька ударна праця групи фіделя.Ти не забув,що там крім фіделів іще працювали люди?Шо скажеш.Один раз зумнув голову с/ради із сміттям.Ти шо думаєш,що це залишилось непоміченим.Помиляєшся голубе.


13.02.2019 11:09
33. Романенко Ярослав  » відповідь до коментаря #32 0

Якби хотілось щось залишити не поміченим то певно нічого не публіковалось би. 


13.02.2019 11:08
34. Романенко Ярослав  » відповідь до коментаря #31 0

В даному відео є повідомлення з якої причини не було висвітлено частину матеріалів. І там репутаційні питання стосувались не тільки однієї особи (на передодні робіт по ОТГ). 
Нічого не приховується.


13.02.2019 13:42
35. Миколаєнко Микола Миколайович  » відповідь до коментаря #34 0

Вивертаєшся як гадюка!Давай,давай!

 


13.02.2019 13:52
36. Романенко Ярослав  » відповідь до коментаря #35 0

Та чому ж, відповідаю по факту. Безкоштовно для Вас. 


12.02.2019 21:11
37. Миколаєнко Микола Миколайович 0

Та наф ти мені впав шоб я тобі ше угрожав.заради бога.а де різав сам знаєш прекрасно.не нада.Все.амінь більш на цю гнилу тему не хочу балакать.Мура сплошна.А ваш вождь вас кине.ось побачиш.Удачі вам у ваших бредових починаннях!


12.02.2019 21:13
38. Романенко Ярослав  » відповідь до коментаря #37 0

Просвітіть який вождь. Заінтригували. 
Нагадую, портал створений для всіх, хто хоче той і розміщає інфо, якщо з плином часу зміниться формат (буде менше політики, більше культури) то так і буде. Я взагалі цього і хочу. 


12.02.2019 21:56
39. Миколаєнко Микола Миколайович 0

От бач створюючи сторінку перслідував благородні цілі,але не зоглядівся й сам,як її загадили всякою нечистю.Жаль.Вождь сам знаєш який!Під чиїми стягами маршируєте?Під фіделевими,тут всим понятно.


12.02.2019 22:13
40. Заболотній Василь  » відповідь до коментаря #39 0

" вождь" (нині покійний ) вам вождь !

 Я підтверджую слова Ярослава : відео оприлюднено без ніякого монтажу !

Для подальшого флуду(словоблудства розуміти) - оприлюдніться ! (покажи личко гюльчатай ;) )

 


12.02.2019 22:21
41. Миколаєнко Микола Миколайович  » відповідь до коментаря #40 0

Одне не зрозуміло-яку ціль намагається догнати ваша спілка "нескорених"?Хіба не бачите,що вас всерйоз ніхто не сприймає?Чудіки,та й годі.


12.02.2019 22:26
42. Романенко Ярослав  » відповідь до коментаря #41 0

Якщо не сприймають, то чого Ви так тут розпинаєтесь? Невже шкода "чудіків" ? Зайдіть в ФБ спільноту (там зручніше людям спілкуватись), напишіть все що думаєте і поспілкуйтесь з іншими людьми які можливо не так думають. Заодно деанонімізуйтесь, а то виглядаєте як троль :) А то ті кого захищаєте як раз про те і казали що "всякі" пишуть "погані" коментарі анонімно. 


12.02.2019 22:29
43. Миколаєнко Микола Миколайович  » відповідь до коментаря #41 0

А ви шановний там в секті на волонтерських правах?Доброю справою займаєтесь!Так тримати!Тільки непогано було б для початку привести себе в Божеський вид...Помитись,побритись,вистіратись.Словом-змінити імідж.Ви ж лице організації.!Прийміть до уваги!Відгуки електорату про ваш вид ну дуже негативний!


12.02.2019 22:32
44. Романенко Ярослав  » відповідь до коментаря #43 0

Не рахується. Мій/чийсь вид справа не загальна (на щастя не в совку живемо) . Я все ж таки чекаю конструктиву. Надайте вектор чим займатись аби жити стало краще, спокійніше. 


12.02.2019 22:39
45. Миколаєнко Микола Миколайович  » відповідь до коментаря #44 0

А зовнішній вигляд має велике значення! При негарному вигляді починається в народу відраза до партії.


12.02.2019 22:40
46. Романенко Ярослав  » відповідь до коментаря #45 0

А якщо немає цілі йти до "партії" ? Надається можливість і цього достатньо. 


12.02.2019 22:31
47. Заболотній Василь  » відповідь до коментаря #41 0

а Вас серйозно можливо сприймать ?

 


13.02.2019 07:40
49. Миколаєнко Микола Миколайович  » відповідь до коментаря #40 0

Ти про яке відео?Останнє,там де тобі зауваження робили?Я про всі відео,які існують.


12.02.2019 22:41
50. Миколаєнко Микола Миколайович 0

Та ви ж тільки подивіться,як я воскресив вашу напівдохлу сторінку!Гля як поперло!Скільки переглядів,коментарів.А далі й ще буде!Хоч би подякували!


13.02.2019 07:46
51. Миколаєнко Микола Миколайович 0

Гля,як вам поперло!!!Цеж все ж дякуючи мені !!!


13.02.2019 07:48
52. Миколаєнко Микола Миколайович 0

Якщо так сильно наполягаєш за ФБ публікацію,-забацаю!Почекайте трішечки.Все буде в найкращому виді.Обіцяю!


13.02.2019 11:17
Аватар 53. Кривошея Олег +1

Обгрунтована позиція і переконливі аргументи...

 


13.02.2019 16:07
54. Миколаєнко Микола Миколайович  » відповідь до коментаря #53 0

Ти хоч сам зрозумів,що оце зморозив?Чи какой там?Але,гріх сміятися із неадекватних людей.Пробачаюсь.Насолоджуйся передостанніми,а можливо й дасть Бог останніми можливостями доступу до С/Радівської інфи.Якщо кохана людина із штатом сексот (технічкою,та землекопом) не втримається на плаву,обломно буде кожен раз ходити з проханням надати статистику,та інші матеріали для створення бредових опусів! І ще.Знову ж таки прошу,там вище було сказано,правда твій однодумець-адмін теронув,заміни клікуху Фідель на Будяк Вільшанський.Знову ж таки нагадаю-тобі до Фіделя як із Папушівки на Горянку рачки повзти.Будь-ласка.


14.02.2019 00:00
Аватар 55. VALERA VALERA  » відповідь до коментаря #54 0

Видно, ти з досвідом. Може продемонструєш, як рачки повзеш з Папушівки на Горянку?


14.02.2019 07:34
56. Миколаєнко Микола Миколайович  » відповідь до коментаря #55 0

Цене до мене.Звертайтесь до кривошиї.


14.02.2019 08:09
57. Миколаєнко Микола Миколайович  » відповідь до коментаря #56 0

Та,то таке...Діло як той казав,потрібне для загального тонусу організмів.Нехай собі.Тільки якби не шановний кривошия не колотив селом,і не намагався розколоть Вільшану на своїх і чужих,було б дуже прекрасно.Просто те,до чого ти стремишся,для тебе недосяжна мрія.А спілкуються з тобою,тільки із-за поваги до твого батька,який на відміну від тебе невдахи,багато добра людям робить.Як же ж тебе можна коронувати,коли ти з людьми не вмієш спілкуватись?Це просто абсурд.Сам про це ніколи не задумувався?В котрий раз облом за обломом!Піком твоєї трудової діяльності був Приватбанк.Всі бачили твоє "щире"відношення до клієнтів.Складалось таке враження,що то твій власний банк,і ти віддаєш свої власні гроші.Ну,і відповідно-вінцем діяльності стало закриття філіалу.Клас.А ти тут патріота із себе корчиш.Та ніхто не вірить.Собаки,як нема чого робити,сам знаєш,що лижуть.А ти селом колотиш,і від цього отримуєш задоволення.


14.02.2019 10:26
58. Романенко Ярослав  » відповідь до коментаря #57 0

Ви можете не опускатись до особистих образ? З десятків коментарів конструктив близький до нуля. Якщо ж Ви в підтримку чинної влади це пишите то не заздрю голові з таким електоратом (і добре що не при владі людина з такими внутрішнім світом). Проти кого так злісно пишите - не став головою, радійте що все по  Вашій справедливості. До чого цей брудний текст? Можливо у Вас є комплекси? 


13.02.2019 16:43
59. Миколаєнко Микола Миколайович 0

Вільшанська "Молода Гвардія". натискаємо на ._264.jpg


14.02.2019 09:10
60. Миколаєнко Микола Миколайович 0

Вільшанський Народ!А куди дивилися Ви,як обирали депутатів?Будьте ж шоч тріщки уважнішими!Обрали ж декількох неврівноважених,соціально небезпечних,із ознаками душевнохворих людей,які тепер намагаються із усієї сили пропхнути свої,створені хворою уявою, проекти.Ну,чи не прикол?Вони ж бідні надриваються тепер на засіданнях з усієї сили,намагаючись хоя якось означить свою присутність,не здогадуючись,що решта депутатів сприймає їх за клоунів,і до уваги всерйоз не бере.Ч/з те,що існують більш нагальні питання,ніж той бред,що вони несуть.А їхній лідер все це спостерігає зі сторони, лукаво потираючи ручки...Не шановні наші Вільшанські бунтарі ! Невже ви досих пір ще не зрозуміли,що ваш вождь,ваша рушійна сила,демагог,оратор (майже такий самий як спікер у ВР,теж ніх не можна зрозуміти,що булькоче),вже давно вашими руцями загрібає після себе екскрименти!Він же ж вас бідних кине при першій нагоді,як тільки запахне шмаленим.Як то- дослідження інд. діяльності по наданню послуг,роздрібної торгівлі і тд,він від вас відвернеться!Попомните моє пророцтво!А погоду обіцяють похмуру.Так,що б-ласка будьте(станьте) людянішими!Ваші сподівання на царювання в селі провалюються раз позраз!Хіба не замічаєте?А всерівно летите як метелики на вогонь.Дай Бог вам розуму!Не робіть із себе посміховиськ.Ви й без того смішні.Дякую за увагу.


14.02.2019 09:18
Аватар 61. VALERA VALERA +1

Абсурд в тому, що від, як ви сказали невдахи, ні слова не було про чужих та своїх. Це ми почули, шановний від Вас, того, як вияснилося, хто вміє спілкуватися з людьми!  


14.02.2019 10:17
62. Миколаєнко Микола Миколайович  » відповідь до коментаря #61 0

А тут і так все зрозуміло,хто в тебе свій,а хто ні.Не потрібно виправдовуватись!


14.02.2019 10:31
63. Романенко Ярослав  » відповідь до коментаря #62 0

Так хто у Вас свій? Можете писати як доросла людина, відкрито, з фактами, показати де хто помиляється і є протилежні докази чи спростування? Поки виглядає як "понти" Ваші твердження і звинувачення.


14.02.2019 10:38
64. Миколаєнко Микола Миколайович  » відповідь до коментаря #63 0

Ви корчите із себе нерозуміючих,що відбувається ягняток!не нада.Все прекрасно розумієте!І знає із вас кожен про що,й про кого йде мова.


14.02.2019 10:35
65. Миколаєнко Микола Миколайович 0

А невдаха самий шо не є справжній! І в Уманьський сільхоз,теж знаємо хто тебе впхнув!Трудова твоя діяльність людям аж ніякої користі не приносила.Ні в РТП,ні у відділі освіти(там взагалі перехрестились,коли від тебе здихались),та словом ніде,й нічого корисного ти не зробило.Я хоч і не зробив нічого для села надто актуального,зате не закликав до повалення влади,і не агітував людей під стяги революції.Ти б краще не будоражив стомлених твоєю пропагандою людей.І так обстановка в державі неспокійна,тут іще ти зі своєю сектою під ногами плутаєшся.Може досить вже?Із тебе такий політик,як із мого х молоток.Це висловлює більша частина Вільшани.Сам прекрасно знаєш!Стукачів же ж понабирав достатньо!Покайся.Помолись.І вертайся в тракторну прицепщиком.Там твоє законне місце!Дякую.

 


14.02.2019 10:54
Аватар 66. VALERA VALERA +1

ПОМИЛЯЄТЕСЯ! Люди стомлені від влади, починаючи з самої верхівки, президента, закінчуючи місцевим керівництвом. А розказувати де і хто вчився, робив, і які відносини в нього були з колегами - це абсурдно і недоречно. Є в народі дуже влучний вислів: чуже під лісом видно, а своє під носом ні!!!!!


14.02.2019 11:21
67. Миколаєнко Микола Миколайович  » відповідь до коментаря #66 0

Там багато яких є поговорок.Одна із них гласить: НА ЗЛОДІЄВІ ШАПКА ГОРИТЬ.От вона в тебе й починає тліти.А шо доречно,шо недоречно,мені абсолютно одинаково.Ви не соблюдаєте ніякої субординації,чого маюсь соблюдати її я?Та.Валю все,що знаю.Ато розходились!Ти диви,спинити не можна.Всі мовчать,як в рот води понабирали,бо кривошия виступає із проповідями!Досить!Багато чого інтересного буде ще вивалено.Тільки не тут.Тут не цікаво.Мало народу бачить.Але ж всерівно,чому я не чую слів подяки???Язики повідсихали,чи пальці корчить написати?Я ж вашій секті гляньте як підняв рейтинг!Повилазило?Тут же ж тільки одиниці бували,та й то випадкові прохожі.А тепер?Чому ж не відмічаєш в статистиці?Ти ж раніше кричав,скільки й коли!Далі буде...

 


14.02.2019 11:27
68. Миколаєнко Микола Миколайович 0

Буду пить із вас погану вашу кров,аж поки не захлинусь,мотатиму ваші й без того розшатані нерви аж поки не побачу вашу передсмертну агонію.Не розслабляйтесь.


14.02.2019 11:43
Аватар 69. VALERA VALERA 0

Ви правильно підмітили, якраз Шапка на Вас і горить!!!!!!!!!!!!!!!!  Ви вже й так про себе ВИВАЛИЛИ скільки, що можна книжку писать!!!!!!!!!!!!!!


14.02.2019 11:57
Аватар 70. VALERA VALERA +1

Доречі, порівняно з Вами ніхто й не напрягався


14.02.2019 12:17
71. Миколаєнко Микола Миколайович 0

Я,та й не тільки я,не уявляю і не хочу уявляти,моливо тільки в кошмарному сні, кривошия в чині керівника села!Це ж щось із фантастичного!!! Ти скажи мені,та й всим,хто читає цю гидезну,від якої мене чесно кажучи тошнить писанину,якого фіга ти чіпляєшся до існуючого царя?Що місця тобі нещаснику не вступає?Да? [Редаговано на запит про захист репутації та гідності] Чого ж ніколи в своїх творах не згадаєш оті напрацювання?Преш тільки як бик на червоні туси на існуючого керівника.Сам прекрасно знаєш,щоб відновити все те,що було запущене на протязі десятиліть,потрібен час,кошти,і тд.Ану нагадай,що в селі зробилось аж від часу правління Аполіда.Та ніфіга!Сам прекрасно знаєш.А розпинаєшся,що нинішній цар ніх не робить.Вцепився за пам"ятник.Такими гучними словами сієш...Аж дійсно,хто тебе не знає,може подумать,що-патріот!Да,патріот,тільки надгнивший.Таких пам"ятників по Україні впарили не один у Вільшану.Їх повно по всій Україні.І так же ж само судові тяжби йдуть,як і в нас.Не парся!Ну шо тепер робить?Чекать,що буде вирішувать суд.Ну,якщо вже вкрай не в моготу,то іменем революції розіпніть царя на ньому.Хай знає,як неякісні пам"ятники встановлювати!А шо залишається робить?А краще все таки подумай про колгосп.Вертайся.Можливо там заспокється поранена душечка,покраяні буремними роками нерви.Повернеться разум...


14.02.2019 12:33
Аватар 72. VALERA VALERA 0

Вам так подобається колгосп, а чого ж Ви туди працювать не підете?


14.02.2019 12:37
73. Миколаєнко Микола Миколайович 0

То твоє святе місце.Просто совість не дозволить перейти тобі дорогу.


14.02.2019 12:44
Аватар 74. VALERA VALERA 0

Так отож Вам і треба попрацювати в святому місці і совісті б набралися!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


14.02.2019 14:09
75. Миколаєнко Микола Миколайович 0

Якраз на відміну від тебе в мене совісті вистачає.


14.02.2019 14:20
Аватар 76. VALERA VALERA 0

Звичайно, якщо сам себе не похвалиш, то ніхто тебе не похвалить!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


14.02.2019 16:26
77. Миколаєнко Микола Миколайович 0

Так що носити тобі бороду,аж до кінця твоїх днів.Відросте аж до ядер!


14.02.2019 20:56
78. Миколаєнко Микола Миколайович 0

Механік! Кіно дафай!!!Ох і повільно ж!Ну ніякої оперативності.!Вдень відзняв,а навечір вже у вечірньому випуску новин повинно йти кіно! Ти шо!Не випишу тобі оскара.


14.02.2019 20:58
79. Романенко Ярослав  » відповідь до коментаря #78 0

Що ж Ви такий не уважний, самі ж написали що тут немає люду то я опублікував на фб. Це ж скільки терпіли аби оце все таке тут написати, ав житті наче ж нормальна людина, певно.  Цікаво глянути? То чого не прийшли на сесію?


14.02.2019 21:30
80. Миколаєнко Микола Миколайович 0

Який нафіг фейсбук!?Ти шо!Проснися!Подивися скільки народу я в цю помийницю стягнув!Вам навіть такого й не могло приснитись!Тут тепр буду тусуватись.Довічно.Поки з ума не посходите.На фейсі там одиниці якіхось небіжчиків вас підтримує.А тут поперло!Скажи! Ярік!Га?Що скажеш?Пішла ж жара?Більш чим пів тищі народу затаскалось.Де статист-економіст?Раніше така собі скудненька сводка була,але ж він її висвітлював!І дуже цим пишався.А це шось язик в оч_о затягнув і мовчить.Не влаштовує його щось мабуть.Ну та й х по ньому.Ти головне тримайся.Не здавайся.Спочатку ініціативники засрали тобі бойовий листок,тепе я буду продовжувати.А шо?Їм можна,а мені ні?Хрідоммммм!!!!чи Фрідом?...


14.02.2019 21:43
81. Романенко Ярослав  » відповідь до коментаря #80 0

Щоб Вас заспокоїти, статистика змінилась від ваших гівновисерів але не сильно, та і портал не комерційний, без реклами тому ніякої користі від цього немає. Тому можете тішитися своїми заслугам. На відміну від Ваших поглядів і очікувань, я намагаюсь створювати людям зручні умови отримання інформації, навіть не зважаючи на час який вклав в ресурс. Можливо для Вас це буде дико. 


14.02.2019 21:34
82. Миколаєнко Микола Миколайович 0

Ой мляяяя!!!!Ото ти випер отой звук?Так там же ж чорт ногу зломить,поки до нього добереться!Не сміши ту штуку!Вона й так дуже смішно виглядить!Зітри оте "напрацювання" і не позор мене!Але,можливо я помиляюсь?Можливо то створено для людей із вадами зору?Тобто сліпих?УТОС-Українське Товариство Охорони Сліпих.Їм відео ні до чого.Якщо так,вибачаюсь...

 


14.02.2019 21:50
83. Романенко Ярослав  » відповідь до коментаря #82 0

Давайте ще, добре виходить, мені аж цікаво. Здається що Вам все краще видно з гори. Я ж бо буду прислуховуватись, людина таки Дєрзка, Велика, досвід життєвий маєте, беретесь повчати. 


14.02.2019 22:21
84. Миколаєнко Микола Миколайович 0

А шо ж ти думав?Ти ж там  кричав,що не кожному під силу вправитись із кінокамерою.Пересадить кіно в комп,а потім іще його правильно настроїти,та в правильний формат загнати.Це ж тільки навчені одиниці,(які не прижилися в великих містах,бо там таких дочорта й більше,а притаскались на дєрєвню,і корчать із себе неперевершених),можуть створювати комп чудеса...Це я про тебе.Так от що хочу додати.Завищена в тебе голубе самооцінка.Про твою діяльність теж дещо можна сказонуть.Ну,то потім.Ну ще поправку можна на молоду гарячковитісь зробити.Буває.Непродумано щось ляпнув,а потім вже б і задню включить,та пізно.Да ж?Пам"ятаєш,як чесонули,шо мама "назбирала"грошей для пораненого земляка-атовця?Всим стало цікаво-де ж вона їх назбирала!Аж потім прописались,про жителів смт.А спочатку маму пропечатали.Трохи перебор вийшов.Бува.Та то все х-ня.КІНО ДАВАЙ!!!!!


14.02.2019 22:36
85. Романенко Ярослав  » відповідь до коментаря #84 0

Моя самооцінку на те і моя, а результат роботи оцінять люди. 
Якщо Ви там когось кудись приплітали то певно Ваші проблеми особисті, в житті немає абсолютності безпомилкових ситуацій. Але є непереборна тупість.
 


14.02.2019 22:43
86. Романенко Ярослав  » відповідь до коментаря #84 0

Бідний  чоловіче, як же важко Вам живеться у селі, кожного дня бачите скільки ненависних Вам людей, через зуби доводиться спілкуватись, посміхатись їм, а тут хоч дали волю виплеснути все що у Вашій хворій голові на люди, так що є результат моєї роботи, виговоритесь 


14.02.2019 23:23
87. Миколаєнко Микола Миколайович 0

ООооо!Вже відчуваються нервні нотки....Це корошо!!!


14.02.2019 23:25
88. Романенко Ярослав  » відповідь до коментаря #87 0

Звісно, почав нервувати що пішли спати і полишили нас без вечірніх історій про село і люди, будемо скоро писати мемуари.  Тим бльіше Вам бачу на користь практика швидкого друку. 


14.02.2019 23:24
89. Миколаєнко Микола Миколайович 0

Жмем,і насолоджуємось!264.jpg


14.02.2019 23:30
90. Романенко Ярослав  » відповідь до коментаря #89 0

Що Ви так не можете без нього жити? Давайте вже нові сюжети, публіка втрачає інтерес. 


14.02.2019 23:40
91. Романенко Ярослав  » відповідь до коментаря #89 0

Продовжуйте свої тексти писати в темі на форумі: https://vilshana.in.ua/forums/pub/offtopic/topic98 


15.02.2019 00:03
Аватар 92. VALERA VALERA 0

А чого ж ти такий розумний, сам ні звуку ні відео не випер?  Мабуть алгоритм дій переплутав, коли видавав вище глибокі знання по компютерних технологіях, а тепер завидно, що в когось получилося. Правда ж?


15.02.2019 00:17
Аватар 93. VALERA VALERA 0

Так що, шановний - ждем від вас КІНО для півтищі народу, і щоб в новинах його показали. Побачимо, яка у вас швидкість кіномистецтва у порівнянні з Ярославом!  


Додавання комментарів доступно лише зареєстрованим користувачам
Інформація
  • Опублікував: Романенко Ярослав
  • Опубліковано 10.02.2019 09:57
  • Перегляди: 1658
  • Коментарі: 93

Теги