Угода користувача

Мета правил - позначити межі, дотримання яких потрібне для використання сайту, форума, коментарів, оголошень та інших інтерактивних ресурсів сайту http://vilshana.in.ua/. Правила сформульовані з урахуванням накопиченого досвіду роботи і законодавства України.

Всі користувачі зареєстровані до публікації правил автоматично погодили умови. В разі незгоди кожен має право звернутись з вимогою видалити профіль на сайті.

Загальні положення:

1.1. Адміністрація сайту визначає правила поведінки на ньому і залишає за собою право вимагати їх виконання від відвідувачів.
1.2. Незнання правил не звільняє від необхідності їх виконання. Розміщення будь-якого повідомлення на сайті автоматично означає Вашу згоду з цими правилами і з необхідністю їх дотримання.
1.3. Всі права на будь-які матеріали, опубліковані на сайті, захищені у відповідність з українським та міжнародним законодавством про авторське право і суміжні права.
1.4. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів та оголошень користувачів, які розміщені на сторінках сайту, а також за наслідки їхньої публікації і використання. Думка авторів статей, коментарів, оголошень, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією адміністрації.
1.5. Адміністрація сайту не несе жодної відповідальності за збитки, понесені в результаті використання або невикористання його інформації та сервісів.
1.6. Основною і єдиною мовою спілкуванні на сайті є українська.

Користування ресурсом:

2.1. Читачем сайту може стати кожен, хто зайде за адресою http://vilshana.in.ua/
2.2. Використовувати інтерактивні ресурси сайту може кожен читач.
2.3. Тільки зареєстровані читачі сайту мають можливість залишати коментарі, завантажувати фото.

Коментарі сайту:

3.1. Форум та сторінки сайту призначені для обміну думками з тематики, заданої в темі ресурсу.
3.2. Автори розділів сайту можуть створювати власні текстові повідомлення, а також коментувати і вести обмін думками з тематики повідомлення опублікованого іншими користувачами.

На сайті заборонено:
4.1. Заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади; заклики до зміни адміністративних меж або державного кордону України, порушення порядку, встановленого Конституцією України; заклики до погромів, підпалів, знищення майна, захоплення будівель або споруд, насильницького виселення громадян; заклики до агресії або до розв'язування військового конфлікту.
4.2. Прямі й непрямі образи будь-кого, зокрема, політиків, чиновників, журналістів, користувачів ресурсу, у тому числі з національної, етнічної, расової чи релігійної приналежності, а також шовіністичні висловлювання.
4.3. Нецензурні вислови, висловлення порнографічного, еротичного чи сексуального характеру.
4.4. Будь-яка образлива поведінка стосовно авторів статей і всіх учасників ресурсу.
4.5. Висловлювання, метою яких є навмисне провокування різкої реакції інших учасників ресурсу.
4.6. Реклама (не узгоджена з Адміністрацією Сайту), комерційні повідомлення, а також повідомлення, які не мають інформаційного навантаження і не стосуються тематики ресурсу.
4.7. Будь-які повідомлення та інші дії, які заборонені законодавством України.
4.8. Категорично заборонено флуд (множинне повторення текстових заготовок).
4.9. Використовувати більше одного аккаунта, передавати користування аккаунтом іншій людині.
4.10. Накручувати репутацію. 
4.11. Заборонена реєстрація імені користувача, що містить нецензурні слова, адреси веб-сайтів, IP адреси і т.п., або імен схожих на вже існуючі, які можуть ввести в оману інших користувачів форуму.

Модерування:
5.1. Коментарі, теми є постмодерованими. Модератор / адміністратор читає повідомлення після їх розміщення на ресурсі.
5.2. Якщо модератор/адміністратор, прочитавши повідомлення, вважає, що воно порушує правила ресурсу, він має право видалити його.
5.3. Кожен користувач так само може поскаржитися на коментар. При наборі певної кількості скарг (поставити Не подобається), коментар буде прихований для подальшого перегляду модератором.
5.4. У випадку злісного порушення правил використання сайтом, модератор / адміністратор залишає за собою право заблокувати ip-адресу користувача.
5.5. Якщо ви не згодні з рішенням модератора / адміністратор, ви можете написати в службу технічної підтримки, зазначеної в контактах сайту.

Підсумкові положення:
6.1. Адміністрація залишає за собою право вносити зміни в ці правила. Зміни набувають чинності з моменту опублікування нової редакції правил на Сайті.
6.2. Адміністрація сайту може позбавити права користування сайтом учасника, який систематично порушує ці правила.
6.3. Адміністрація сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту.
6.4. Адміністрація завжди готова взяти до уваги побажання і пропозиції будь-якого учасника сайту щодо роботи ресурсу.
6.5. Відповідальність за повідомлення та інший контент на Сайті несе користувач, який їх розмістив.
6.6. З усіх питань, пов'язаним з роботою Сайту і розміщенням інформації на Сайті, зв'язуйтеся з адміністрацією info@vilshana.in.ua або через форму http://vilshana.in.ua/contact